Menu

Kulak İçi

Kulak İçi

FİLTRELEME

43 sonuç bulundu.

SENNHEISER CX 7.00BT KULAK İÇİ KABLOSUZ KULAKLIK

 • Kablosuz Sennheiser CX 7.00BT nerede olursanız olun, iletişim halinde kalmanızı ve üstün dinleti tecrübesi edinmenizi sağlar. Şık boyun bantlı kulaklık, Sennheiser’ın akustik teknolojisi ve Bluetooth 4.1 ve Qualcomm aptX gibi en güncel teknolojilerle berraklıktan, detaylı sesten ve güçlü bas tepkisinden ödün vermemek için tasarlanmıştır.
749,30 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER CX 6.00BT IN EAR KABLOSUZ KULAKLIK

 • Sennheiser CX 6.00BT devasa ses kalitesi, minik ve hafif tasarım ile gününü müzikle geçiren ve hareket halinde olan herkes için ideal yol arkadaşı. Mükemmel bir konfor ve kullanım sunan kulaklık aynı zamanda gelişmiş kablosuz iletim teknolojisi ile Sennheiser kalitesinde sesi özgürce sunuyor. Kolay kontrol sunan kumandası, dayanıklı yapısı ve uzun süreli batarya ömrü ile CX 6.00BT yanınızdan hiç ayrılmayacak.
768,99 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER CX SPORT KABLOSUZ KULAK İÇİ SPOR KULAKLIĞI

 • Sennheiser CX Sport kablosuz kulak içi kulaklık ile sınırsızca hareket etmenin özgürlüğünü yaşayın. Hafif tasarımı, ter ve ıslanmaya dayanıklı yapısı, son teknoloji Bluetooth bağlantısı ile öne çıkan CX Sport mükemmel ses kalitesini, vazgeçilemez fonksiyonlar ile birleştiriyor.
979,00 ₺
849,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER MOMENTUM IN-EAR KABLOSUZ KULAK İÇİ KULAKLIK

 • Sennheiser'ın zarif tasarımı, pürüzsüz ses performansı ve üstün taşınabilirlik yeni MOMENTUM In-Ear Wireless'da buluştu. Yüksek kaliteli materyallerden üretilen bu yüksek kaliteli ense bantlı kulaklık, Bluetooth 4.1 ve Qualcomm® apt-X teknolojileri ile inanılmaz bir hi-fi kablosuz ses kalitesi sunar. Bir dokunuşla bağlantı imkanı kuran NFC, entegre mikrofon ve iki şarj arası on saate kadar kullanım süresiyle, MOMENTUM In-Ear Wireless mobil cihazlarınıza mükemmel bir arkadaş.
1.199,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER MOMENTUM FREE KULAK İÇİ KULAKLIK

 • Sennheiser MOMENTUM Free... Bugüne dek ürettiğimiz en kompakt Bluetooth kulaklık. Ultra portatif bir tasarımda bütün ihtiyaçlarınıza ve şıklığa sahip gerçek bir MOMENTUM üyesi. Bluetooth 4.2 ve Qualcomm apt-X sayesinde kusursuz bir kablosuz hi-fi ses iletimi sağlarken, ultra ergonomik tasarımı sayesinde bütün gün kulağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bir müzik deneyimi yaşatıyor. Entegre mikrofonu, altı saat pil ömrü ve lüks deri taşıma kılıfıyla MOMENTUM Free hareketli yaşam stilini benimseyenler için müke
1.199,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER IE 60 KULAK İÇİ HİGH END KULAKLIK

 • Sennheiser IE 60 kulak-içi kanal-tipi kulaklık, dinamik sürücüler ve güçlü neodim magnetler ile sadece yüksek çözünürlükte ses sunmakla kalmaz aynı zamanda seçkin bas tepkisi ve gürültü izolasyonu sağlar.
1.229,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER RS 2000 KABLOSUZ TV KULAKLIĞI

 • Sennheiser'ın en son teknolojisi dijital kablosuz ses iletimi, kusursuz kullanım konforu, tek seferde uzun ömürlü şarj özelliği RS 2000 ile TV eğlencenizi bir üst seviyeye çıkaracak.
1.499,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER SET 860 KABLOSUZ ODYOLOJİ KULAKLIĞI

 • Sennheiser Set 860 duymaya yardımcı, kristal netliğinde ses iletimi sunan ve kişisel dinleme ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş odyoloji kulaklığıdır. Hazır duyma profilleri, gelişmiş konuşma sesi netliği ve iki kulak için ayrıca ayarlanabilen ses seviyesi ile dinleme kalitesini garanti etmektedir.
1.899,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER AMBEO SMART 3D KULAKLIK

 • Sennheiser AMBEO Smart sıradışı teknolojisi kulaklık ile etrafınızda olan bitenleri 3D ses ile kaydetmenizi sağlayacak. Kulak kapsüllerine entegre edilen binarual mikrofonlar çevresel olarak üç boyutlu ses kaydetmenize olanak sağlıyor. Üstelik kaydettiğiniz sesler ya da videoları başkaları ile paylaşabilir ve standart stereo kulaklıklarla onların da bu eşsiz deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.
3.399,00 ₺
1.999,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER RS 5000 KABLOSUZ TV KULAKLIĞI

 • Sennheiser RS 5000 şıklık odağına konularak tasarlanan akıllı bir kablosuz kulaklıktır ve TV ile olan ses deneyiminizi kişisel ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanızı sağlar. Üç farklı hazır dinleme porfili ile TV'de film ve müzikler için ayrı ayrı lezzet alabileceksiniz. Eşsiz Speech Intelligibility / Konuşma Anlaşılabilirliği özelliği tek bir tuş ile içerikte yer alan konuşmaların daha net olmasını sağlayacak. En son teknoloji dijital kablosuz ses iletimi, kusursuz kullanım konforu, tek seferde uzun ömürlü şarj
1.999,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER MOMENTUM TRUE WİRELESS KABLOSUZ KULAK İÇİ KULAKLIK

 • Giyilebilir ses teknolojilerinde yeni bir boyut... Hiçbir detaydan vazgeçilmemiş ses performansının, en son teknolojik özelliklerinin ve rafine tasarımın bir araya geldiği Sennheiser True Wireless kulak içi kablosuz kulaklık ile müzikte gerçek özgürlüğün tadına bakacaksınız.
1.999,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER SET 880 KABLOSUZ ODYOLOJİ KULAKLIĞI

 • Sennheiser Set 880 duymaya yardımcı, kristal netliğinde ses iletimi sunan ve kişisel dinleme ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş odyoloji kulaklığıdır. Hazır duyma profilleri, gelişmiş konuşma sesi netliği, iki kulak için ayrıca ayarlanabilen ses seviyesi ve ses kaynakları arasında değişim yapabilme özelliği ile dinleme kalitesini garanti etmektedir.
2.299,01 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SENNHEISER IE 80 S KULAK İÇİ HİGH END KULAKLIK

 • Sennheiser IE 80 S kulak içi kulaklık estetik tasarım ve profesyonel fonksiyonaliteyi bir başka boyuta taşıyor. Her konuda üzerinde değişikliğe gidilmiş IE 80 S muhteşem otantik bir ses ve dayanılmaz keskinlik ve netlikte bir çözünürlük sunuyor. Yüksek kaliteli tasarımla çerçevelenmiş IE 80 S, Sennheiser’ın high-end odyofil grubuna yeni bir görsel estetik katıyor. Geliştirilmiş akustik performansı ve Comply kulak içi kulaklık uçlarını da içeren özelleştirme seçeneklerinin yanında farklı kabloları kullanma i
2.457,86 ₺
2.439,00 ₺

Aynı gün kargoda / 3 Taksit seçeneği

SHAPE THE FUTURE OF AUDIO

The Power of Lowe

ONES TO WATCH: Rosie Lowe

The currency that matters in the world of music is coolness. That’s especially the case in the London music scene. Rosie Lowe has it...

Continue Reading