Menu

MİKROFONLAR VE KABLOSUZ SİSTEMLER

Tüm performanslar sizden gelen ışıltıyla ve aynı zamanda sahne ve stüdyo ekipmanıyla şekillenir. Profesyonel Sennheiser mikrofonlar ve kablosuz sistemler bu kısımda mükemmel bir güç yansıtır. Tüm dünyadaki canlı performanslarda, profesyonel stüdyo yapımlarında ve yayınlarda onu yaşayın.

AMBEO® VR MIC

VR sesin VR video ile eşleşmesinin zamanı değil mi? AMBEO® VR mikrofona giriş yapın: Yeni standartlarda 3D sesi Sennheiser’ın yeni profesyonel VR ses yapımı ile yakalayın. AMBEO® VR mikrofon ile kaydedilen sesler dinleyenlere yeni duyguları hissettiren bir deneyim sunuyor

VR Ses ürünlerinde yeni boyut

EK 6042

Sennheiser’ın en iyi performanstaki analog ve dijital alıcı sistemleri tek kompakt pakette. EK6042 iki kanallı kamera alıcısı analog ve dijital iletimlere kendiliğinden ulaşır.

Bir broadcast başyapıtı

SESİN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRMEK

Hizmet Linkleri

mikrofonlar & mikrofon sistemleri aksesuarları

Mikrofonunuz ya da kablosuz sisteminiz için ayrı bir parça olan aksesuar mı arıyorsunuz? Orijinal Sennheiser parçanız için lütfen buraya tıklayın.

Sennheiser Sahte Ürüne Karşıdır

Ürünlerimizi ve müşterilerimizi korumak konusuna önem veriyoruz. Çünkü gerçek olmayan bir Sennheiser deneyimi yaşamanızı istemiyoruz. Sahte ürüne karşı ölçümlemelerimiz konusunda daha çok bilgi almak ister misiniz?

Ürün Kaydı

Sennheiserla yanlışa gidemezsiniz. Lütfen orijinal ürün kaydınızı yapın ve birçok avantajdan faydalanın.